نترسید! دو تا موشک شلیک کنید

سران مملکت هراسان جمع شدند بروند پیش امام و خبر بدهند که ناوگان دریایی آمریکا دارد به سمت خلیج فارس می آید. امام پرسیدند این ناوگان چقدر به ما نزدیک است؟ گفتند ۵۰۰ کیلومتر فاصله دارد.

امام گفتند، رصدش کنید. همین که نزدیک شد دو تا موشک شلیک کنید. با همین موشک هایی که دارید بزنیدش!! نظامی ها گفتند می توانیم بزنیم اما این ناو آمریکاست. موضوع خیلی حساس است.

امام دوباره گفتند دو تا موشک شلیک کنید. خلاصه هر چه سران خواستند نظر امام را عوض کنند حرف همان بود. دو تا موشک. من(آقای خامنه ای) و آقای هاشمی در تمام مدت با تعجب به هم نگاه می کردیم. آخر سر امام دیدند سران قانع نشده اند گفتند نظر من همان است اما شور کنید به هر نتیجه ای که رسیدید همان را انجام بدهید.

وقتی داشتیم بیرون می آمدیم امام مرا صدا زدند و گفتند بمانید. بعد فرمودند من هنوز نظرم همان شلیک دو موشک است. این را بدانید که هر وقت بخواهید با آمریکا و انگلیس مسامحه کنید، فشارشان را بیشتر می کنند. بهترین کار با آمریکا این است که با شجاعت و شهامت با آنها برخورد کنید. شما بعد از من یادتان باشد که با آمریکا نباید مسامحه کرد. باید با آنها برخورد محکم کرد و نترسید که هیچ غلطی نمی تواند بکند.

 

خاطره ای که از رهبر به نقل از استاد پرورش. چاپ شده در مصاحبه اخیر پرورش با ویژه نامه عبور از فتنه در همشهری.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.