آرزوهای بزرگ، انسان های بزرگ

یادمه وقتی بچه بودم یکی از آرزوهام این بود که Mario را بدون اینکه هیچ جونی توش از دست بدم تا لول آخر برم و تازه بدون هیچ تلفاتی غول آخرش را هم بکشم ! ! خب البته آرزو بر جوانان عیب نیست چه برسد به کودکان :-))

وقتی چند سال قبل که تازه وارد عرصه تولید بازی شده بودیم، داشتم با مدیر یه شرکت تولید بازی در استرالیا صحبت می کنم که هم از لحاظ سنی توی  مایه های خودم بود و هم شرکت اش خیلی تشابه داشت به شرایط توسعه سامان. توی صبحت هاش یه چیزیش خیلی برام جالب بود.

ازش پرسیدم که چه انتظاری از درآمد بازیهای خودتون برای سال آینده داری ؟
جواب داد: World of war craft امسال تونسته رکورد n میلیون دلار فروش را ثبت کنه. اگر ما حدود ۵۰ بازی سطح یک داشته باشیم، پس امسال درآمد بازی برای این ۵۰ شرکت در کل حدود ۵۰n بوده است. با توجه به نسبت رشد در صنعت بازی  در سال آینده حداقل ۱۰۰n این شرکت ها درآمد می توانند کسب کنند و من هم برنامه ریزی کرده ام تا حداقل ۲n از این درآمد را به شرکت خودم اختصاص بدم.

ازش پرسیدم، فکر نمی کنی این خیلی رویایی باشد؟ شما داری خودت را یکی از بزرگترین های دنیای بازیهای تحت اینترنت مقایسه می کنی؟
 جواب داد: من وقتی تازه شرکت خودمون را راه اندازی کردیم، برنامه مون این بود که تا کمتر از ۵ سال بشیم بزرگترین تولیدکننده و عرضه کننده بازیهای قاره اقیانوسیه بشیم و الان هم که ۲ سال اش گذشته است، داریم روی همون برنامه پیش می ریم و امیدوارم تا قبل از ۵ سال به هدف خودمون برسیم. قاعدتا برای رسیدن به این هدف باید از بزرگترین رقبا بگذریم و برای همین است که ما همه برنامه ریزی هامون همیشه بر اساس رسیدن و گذر از بزرگان دنیا انجام می شه.

توی نمایشگاه آلمان دیدمشون ! واقعا که شاهکار بودند. یک غرفه بزرگ با بیش از ۲۰ بازی بسیار با کیفیت و زیبا. البته آقای مدیر خودش نبود. از معاونش پرسیدم الان حدود ۴ سال از تاسیس شرکت شما می گذره، وضعیت شرکت چطور ؟
جواب داد: ما الان بزرگترین تولیدکننده و عرضه کننده بازیهای قاره اقیانوسیه هستیم و . . .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.